Partneri


Alcatel-Lucent

Alcatel-Lucent ražo tīkla risinājumus uzņēmiem, sakaru risinājumus transportam, enerģētikai un publiskajam sektoram.Uzņēmuma pakļautībā ir Bell Labs, kas ir viena no lielākajām pētniecības un inovāciju laboratorijām telesakaru jomā. 

Alcatel Lucent logo

Bodet

Bodet pastāv jau kopš1868. gada un ir Eiropas līderis lielo pulksteņu un laika uzskaites nozarēs. Bodet piedāvā gan ārtelpu, gan iekštelpu risinājumus, sekojot mūsdienu klientu vajadzībām un jaunākajām tehnoloģijām.

Bodet logo

Eoptolink

Eoptolink Technology Inc., Ltd. ir dibināts 2008. gada aprīlī, un ir sertificēts kā augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas ražo augstas kvalitātes optiskos moduļus telekomunikāciju sistēmām. Produktu klāsts ir ļoti plašs, taja ietilpst dažādu formātu moduļi ātrumiem no 100MB/s līdz 100 GB/s

logo

Ruckus Wireless

Ruckus Wireless, Inc. ir līderis Wi-Fi risinājumos, labi pazīstams ar innovācijam  (> 100 patentu), ieskaitot slaveno adaptīvo antenu tehnoloģiju Beamflex+. Ruckus Wireless ražo bezvadu tīklu produktus un risinājumus operatoriem un uzņēmumiem, kas spej nodrošināt pastāvīgi pieugošās prasības pret tīklu kapacitāti un ātrdarbību.

Ruckus Hrz CMYK Stndrd Medium

Swivel Secure

Swivel Secure ir autentikācijas pakalpojumu sniedzējs, kas veido un meklē jaunas iespējas, lai autentikācijai palīdzētu kļūt drošākai un tajā pašā laika arī vienkāršākai.

Swivel Logo Colour

Wenzel Electronics

Wenzel Electronics izstrādā un ražo telekomunikāciju risinājumus, dispečeru sistēmas un dažādas tālvadības sistēmas, kas īpaši paredzētas dzelzceļa un sabiedriskā transporta vajadzībām.

Wenzel logo

WatchGuard

WatchGuard izstrādā un ražo lokālo tīklu drošības risinājumus - UTM ugunsmūrus.

wg logo 1

Zinwave

Zinwave ir līderis antenu sistēmu jomā komerciālām ēkām, birojiem, viesnīcām, slimnīcām, universitātēm un citiem.

wg logo 1

AIUT

Starptautiskais uzņēmums ar galveno mītni Polijā ir viens no pasaules līderiem robotizācijas, automatizēšanas un  IoT risinājumu jomā. Kompānija ir izstrādajusi tadus innovatīvos risinājumus, ka autonomais  robots-tranportieris industrijai, iekštelpu reāla-laika izsekošanas sistemu, IoT monitoringa sistēmu degvielas un  NLG uzpildes staciju tīkliem un citus.

MILESIGHT

Milesight ir vadošais IoT risinājumu un videonovērošanas iekārtu ražotāis. Galvenie darbības virzieni:

  • video-novērošanas kameras, NVRs, programmatūra, video analitika ar AI un ML.
  • IoT sensori, datu savākšanas slūžas, 3G/4G/5G maršrutētāji un mākoņpakalpojumi.
milesight logo