Ruckus Wireless R650


 Ofisos un skolu telpās palielinoties gan Wi-Fi tīkla klientu skaitam(ieskaitot IoT iekārtas), gan to patērētā datu apjomam, rodās nepieciešamība pēc lielāka kopējo datu pārraides ātruma tā jau noslogotos Wi-Fi tīklos.

  R650 piekļuves punkts ar jaunāko Wi-Fi 6 (802.11ax) tehnoloģisko standartu nodrošina: palielinātu tīkla kapacitāti, labāku tīkla pārklājumu un darbību. R650 ir Ruckus Wireless vidējās klases piekļuves punkts, kas  atbalsta 6 vienlaicīgi raidītas MU-MIMO radioviļņu plūsmas(4x4:4 5GHz frekvencē un 2x2:2 2.4GHz frekvencē). R650 spēj nodrošināt kopējo datu pārraides ātrumu līdz pat 2974 Mbps un apkalpot vienlaicīgi 512 iekārtu savienojumus.

Specification:

  • Satriecošs Wi-Fi tīkla sniegums pateicoties Ruckus patentētai BeamFlex+™ antenu tehnoloģijai, kas izmanto vairākus antenu signāla pārklājuma tipus, tādā veidā mazinot signāla traucējumus ietekmi.
  • Apvienojiet Wi-Fi un IoT tehnoloģijas vienā kopējā tīklā pateicoties iebūvētām BLE un Zigbee tehnoloģijām.
  • Automate Optimal Throughput - ChannelFly dynamic channel technology uses machine learning to automatically find the least congested channels. You always get the highest throughput the band can support.
  • Vairākas pārvaldīšanas iespējas: Ruckus Cloud, uz vietas esošs virtuāls/fizisks kontrolieris vai bez tiem kā Stand-Alone piekļuves punkts.
  • Izmantojiet Wi-Fi tīkla SmartMesh tehnoloģijas iespējas, samazinot izmaksas par vadu ievilkšanu, un iegūstiet Wi-Fi tīklu, kas pats uzraudzīs ar Mesh pieslēgto piekļuves punktu darbību.
  • Papildus programmatūra: Cloudpath, SCI network analytics, SPoT real-time Wi-Fi location engine.

R650 back

Pielikumi